Marco de Wit 9 helmikuun, 2020
Jaa artikkeli
Share on VK
VK
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook

 

Malediivit on islamistinen valtio, jossa noudatetaan sharia-lain pukeutumissääntöjä lukuunottomatta turisteille tarkoitettuja rantoja.

 

Länsimaalainen blondituristi päätti kuitenkin mennä kaupungille vain bikineihin pukeutuneena.

 

 

Poliisin tullessa paikalle hän kieltäytyi peittämästä itseään vaatteilla tai edes pyyhkeellä.

 

Poliisin pidättäessä nainen syytti poliiseja raiskauksesta. (Sexual assault)

 

 

Oliko nainen uhri vai rikollinen?

 

 

Miksei hän voi auttaa paikallisia naisia sen sijaan, että keikkaloi bikineillä kaupungilla. Ketä se auttaa?

 

 

 

Ensin tämä video lähti leviämään someen.

 

 

 

Pian kuitenkin levisi tämä video, jossa nainen selvästi provosoi rauhallisia poliiseja. Nainen jopa varastaa yhden poliisin aurinkolasit!

 

 

 

 

Jaa artikkeli
Share on VK
VK
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook

2 thoughts on “Raiskattiinko bikiniblondi Malediiveillä vai kerjäsikö ongelmia?

  1. Nainen ilmoittaa, että kukaan ei tule hänen henkilökohtaiseen tilaansa tai tulee ongelmia, mutta tämän jälkeen ottaakin poliisilta aurinkolasit. Normaalisti kehitysmaissa voi lähteä nopeasti henki jos käyttäytyy kuin valkoinen feministinainen valkoisten maassa. Kehitysmaissa feministien ei usein anneta hyppiä silmille.

  2. Brittinainen, aksentin perusteella.
    UKhan on erittäin suvakkiaivopesty mm. kiitos BBC:n.
    Malediiveille tullessa ei saa edes esim. tuoda patsasta tai kuvaa mitä voisivat tulkita olevan jonkun uskonnon panteoniin kuuluva. Olen itsekin käynyt siellä. Biitseillä saa olla ihan bikineissäkin mutta ne ovat rajattuja alueita.
    Itselle ei olisi missään nimessä tullut mieleen kävellä vähintään ilman bermudasortseja ja t-paitaa.
    On kyllä erityisen typerä akka.
    Huutaa vielä että ”If you are going to come in my _personal space_ (tyypillinen kulttuurimarxisti juttu) I’m going to have a problem!” Just joo. Kekkuloi siinä paljastavassa ”stripparin” asussa ja luulee että voi olla kukkona tunkiolla kuin omalla takapihallaan.
    Toivottavasti heittivät putkaan ja joutuu oikeuden eteen jotta saisi edes vähän ymmärrystä reaalimaailmasta kulttimarxistikuplansa ulkopuolelta. Tollaset tarvii tosiaan niitä herätyksiä.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*