
Asiantuntijat yllättävät taas.
Lehdistö kysyi kaksi yksinkertaista kysymystä:
- Kuinka monta suomalaista on tehohoidossa?
- Kuinka monta hengityskonetta on Suomessa?
Jo ensimmäinen kysymys näytti yllättävän ja vastaus oli epämääräinen: Yhden tai kahden käden sormet!
Toiseen kysymykseen ei suostuttu vastaamaan!
Mitä ihmettä??
"Herra luutnantti, 2. PST-ryhmä valmiina harjoitukseen. Vahvuus yhden + yhden tai kahden käden sormet. Ilmoitti alik. Sammallahti"
"Mitä helvettiä Sammallahti, montako taistelijaa on vahvuudessa?"
"Palataan tähän kokonaisuuteen huomenna, herra luutnantti."
"?" #koronasuomi pic.twitter.com/UDf64vSHju
— Tere Sammallahti (@TereSammallahti) March 19, 2020
Lue lisää:
Korona-pandemian ”kieltäjä”tohtori Wolfgang Wodargilla yli miljoona katselukertaa
https://www.youtube.com/watch?v=4x4c8LYXREc
🎵
Mar 7, 2020 MPK-MUISTA PESTÄ KÄDET
Miksi vaihtoehtomediat komppaa tässä koronahysteriassa aivan täysillä valtamediaa? Kun yhtään pintaa syvemmältä raaputtaa, niin paljastuu, että tämä koronavirus on aito psyop – kuten WTC-iskut 2001. Valhetta siis kaikki. Ei ole mitään koronavirusta. Vain mediahysteria.
Esimerkiksi Italian menehtyineistä 99% oli jo jokin muu sairaus tai jopa monta sairautta, enimmäkseen vanhuksia :
”99% of Those Who Died From Virus Had Other Illness, Italy Says”
https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-03-18/99-of-those-who-died-from-virus-had-other-illness-italy-says
Italian väestö on ikääntynyttä – paljon vanhuksia. Italian rokotevastaisuus on myös suurta. Ei ihme, että tämä hysteria päästettiin valloilleen juuri Italiassa.
Paljastavaa on myös tämä vuoden 2017 Asterix sarjakuva, jossa ’Coronavirus’ -niminen hahmo mellastaa juuri Italiassa. https://yle.fi/uutiset/3-9891803
https://www.youtube.com/watch?v=Ehps1VEdgLw
Coronaviruksesta on tehty myös b-luokan elokuva, nimelta Coronavirus. Julkaistu DVD:nä Meksikossa 2013. https://www.mimikama.at/wp-content/uploads/2020/02/coronavirus2013.png
Eikö kenelläkään muulla lamppu syty – että psyop tässä on kyseessä ?
https://idiotiantyranniasta.wordpress.com/2020/02/21/psywar2/
http://www.cluesforum.info/viewtopic.php?f=25&t=2132&sid=20c9d43d234ecc9e9bf16b4039dc79be