Free speech 29 toukokuun, 2020

 

Uusi suosittu sosiaalinen media Tik-Tok on saanut paljon seuraajia erilaisilla täkyvideoilla.

 

Suosituimmat liittyvät tietysti naisiin.

 

Laiton Lehti julkaisi asiasta jutun, jota kuitenkin monet paheksuivat ”pedofiilisena”.

 

Paheksujat ovat nähtävästi peräkammarin poikia, jotka eivät ole koskaan päässeet pienirintaisten – tai minkään muidenkaan – naisten lähelle.

 

TikTokin trendi: Rintsikattomat tanssit

 

 

Tik-Tokilla on kuitenkin ongelma. Ihmiset helposti kyllästyvät trendeihin, joten aina pitää keksiä jotain vielä räväkämpää.

 

Nyt Tik-Tok on luonut trendin, jossa sinun pitää yllättää poikaystäväsi alastomana.

 

Tosin tämäkään ei jaksa ennää innostaa, joten uusin trendi on yllättää alastomuudellasi yhä vieraampia ihmisiä.

 

 

 

 

 

 

6 thoughts on “TIK-TOK trendi: Yllätä alastomana

  1. Paljastui, että moni Laittoman Lehden lukija ei ole koskaan nähnyt naisten rintoja. Monella naisella on pienet rinnat, mutta lukijoille ei tullut mieleen.

  2. Nyt se paljastui, monet Laittoman Lehden lukijat ovat naisista vain haaveilevia peräkammarin poikia, jotka eivät ole nähneet oikeita naisen rintoja. Tohtori Edward Duttonin mukaan yleensä kaikkein laadukkaimmilla naisilla on pienet rinnat.

  3. Saa nakuilla minulle, mutta muille vilauttelusta ja huomiohuoraamisesta muille näytän ovea.

  4. Marco oot väärässä en ole peräkammarin poika..juttusi on niin paskoja luulakseni tykkäät nuorista naisista kun mainostat asioita hyi vittu oot sairas

Comments are closed.