Free speech 10 kesäkuun, 2020

 

Suvakkien päämääränä on tuhota koko valkoinen sivistys ja historia.

 

Yksi osa tätä tuhoprojektia on mustamaalata kaikki merkittävät historian valkoiset henkilöt rasisteiksi, antisemiiteiksi, homofobeiksi, seksisteiksi, islamofobeiksi, jne. jne.

 

 

Luonnollisesti tuhoprojektin aivoina on äärijuutalainen ADL ja sen nyrkkinä Antifa.

 

Pari päivää sitten häpäistiin Churchillin patsas.

 

BLM vs. Churchill vs. juutalaiset

 

 

Nyt kohteena on varsinkin kuningas Leopold II.

 

 

 

Luonnollisesti Yle on yllyttämässä mellakoitsijoita tuhoamaan patsaita.

 

 

Ylen mielestä kommunistien patsaita ei kuitenkaan saa tuhota. Ei varsinkaan massamurhaaja Leninin patsasta. Sosialismi ei nimittäin ollut julmaa. Sen sijaan julmaa oli valloittaa maa, jota usein on kutsuttu pimeyden ytimeksi eli Kongo.

 

Leopoldin ja Belgian siirtomaaherruuden jälkeen Kongossa on tapettu miljoonia ihmisiä palasiksi lähinnä viidakkoveitsillä. Se ei kuitenkaan ole ollenkaan niin julmaa kuin mitä Leopoldin siirtomaaherruus, jolloin kongolaiset nostettiin kivikauden tasolta rakentamalla sairaaloita, satamia ja rautateitä, jotka pelastivat miljoonia ihmisiä taudeilta ja nälkäkuolemalta.

 

 

Rauhan Nobel raiskattujen vauvojen lääkärille

 

 

Nyt mellakoitsijoille jopa jaetaan karttoja tuhottavista patsaista.

 

 

 

 

Lue lisää:

Juutalainen ADL haluaa lisää Youtube-sensuuria. Myös puhe Mossadin pedoringeistä sensuroitava

 

Juutalaisjärjestö: OK-merkki on rasistinen ja antisemiittinen

 

1 thought on “Patsas-sota kiihtyy väärentämällä Kongon historiaa

  1. Voisiko ADL:lle ja sen taustavoimille tehdä jotain? Vaikka pistää järjestön johto linnaan loppuelämäksi rikoksista ihmisyyttä vastaan?

Comments are closed.