
Valtamedia ja lähes kaikki poliitikot Trumpia lukuunottamatta ovat ihan lääpällään terroristeja täynnä olevaan BLM-liikkeeseen.
Myös Hollywood esittää BLM-liikkeen hyvin myönteisessä valossa.
On kuitenkin yksi poikkeus: Mel Gibson, jolta on 30.6.2020 tulossa uusi Force of Nature -elokuva.
Aivan kuin kiusallaan elokuva kertoo kovista ex-poliiseista, jotka pitävät poliisilaitoksia poliittisesti korrekteina mädätyskeskuksina.
Luonnollisesti valtamedia on täysin pöyristynyt elokuvasta ja haluaa kieltää sen julkaisemisen.

Historia tulee tällä kertaa muistamaan globaalikommunistit. Meitä ei pyyhitä historiasta joidenkin vaikutusvaltaisten ja korruptoivien vuohipaimenien toimesta.
Olisi hyvä jos Suomessakin joku iso tekijä uskaltaisi tehdä valtiovallan mielestä epäkorrektin elokuvan niin nähtäisiin kuinka sensuuripyörät ja julkinen vaino laitettaisiin täälläkin pyörimään oikeen kunnon neuvostotyyliin ja
Useat eri tahot väittävät että Gibson ei kuluisi pedowoodin saatananpalvojiin -JA SEHÄN EI TIETENKÄÄN SOVI NÄILLE PERKELEILLE.