Free speech 14 elokuun, 2020

 

Laiton Lehti on jo pitkään todennut koronan olevan totaalinen huijaus. Mitään koronavirusta ei ole edes olemassa.

 

Corona scamdemic -salaliitto laajenee: Poliisivaltio kohta valmis

 

Lisäksi maskisuosituksesta on enemmän haittaa kuin hyötyä.

 

Koronaidiotismi lisääntyy: Maskisuositus

 

 

Laiton Lehti on huomannut, että harva on uskaltanut tuomita koronapandemiaa globalistien huijaukseksi. On ollut vain yksi rohkea julkisuuden henkilö, joka on uskaltanut äänekkäästi kertoa totuuden: Juha Kärkkäinen.

 

Laiton Lehti ei varmuuden vuoksi ole kuitenkaan halunnut kiinnittää huomiota jatkuvasti median hampaissa olevaan Kärkkäiseen. Siis vaikka Kärkkäinen ei ole mielipidettään salaillut, vaan päinvastoin sanonut suorat sanat sosiaalisessa mediassa ja varsinkin FB-seinällään.

 

 

Nyt kuitenkin Seura on tehnyt asiasta jutun. Siinä tietysti mustamaalataan kaikin voimin Juha Kärkkäistä.

 

Toisaalta näin se sana huijauksesta lähtee liikkeelle. Kiitos Juha Kärkkäinen rohkeudesta ja kiitos Seurallekin!

 

 

 

Kuvassa linkki Seuran juttuun

 

 

Seuran kunniaksi on sanottava, että se näyttää kommenttiosiossa julkaisseen monia Kärkkäistä puolustavia kommentteja. Saas nähdä julkaisevatko tämän Laittoman Lehden päätoimittajan julkaiseman kommentin.

 

 

 

 

 

Lue lisää:

Paras lääke koronaan: Keskipäivän aurinkoa 30 min. tai D-vit. 100 mcg/vrk

 

9 thoughts on “Juha Kärkkäinen: Korona on huijaus

 1. Kärkkäinen on erityisesti konservatiivien ja kansallismielisten kauppa. Muistakaa tukea todella rohkeaa Kärkkäistä, joka ei nössöile tosiasioista ja ajaessaan Suomen valkoisen kansan etuja! Ilmastohysteria, EU, suvakismi, globalismi ja nyt ”korona” ovat nykuajan Eurostoliitto. Olet hullu sekopää ja fasisti jos et usko niihin.

 2. Kiitos Juha! Tämä muistetaan ostoksien ja tankkaamisen yhteydessä.

 3. Seuran otsikoinnissa sana “maskikauppias” kuvastaa hyvin sitä maailmankuvaa, jota Seura ajaa:

  Jos myyt maskeja, sinun pitää olla sitä mieltä, että korona on vaarallinen,
  – koska tienaat rahaa.

  Että mielipidettä ja sen myötä koko elämänkatsomusta kuuluu muuttaa pientä maksua vastaan. Aina sen mukaan mistä milloinkin maksetaan parhaiten.
  – Mutta tuollainen etuoikeus kuuluu vain virkamieskunnalle:

  Virkamiehellä ei ole moraalia, ei etiikka. Vain virkavala, sen mukana tuleva totteleminen ja siitä seuraava hyvä palkka.
  – Mitä sitä ihminen elämältään voi muuta odottaa.
  – Ja jos odottaa, niin sellainen yksilö on tuhottava ennen kuin taipumus pääsee leviämää “hallitsemattomasti”,
  – sillä mitä muuta virka on kuin hallitsemista.

 4. Niin de witt kukahan suojautu coronaan viimeksi kun piti lähteä poliisikuukusteluun? Itku silmäsdä itkettiin laittomaan että nyt on ehkä korona..

 5. On ihan järkevää olla ensin varovainen väitettyjen tartuntatautien kanssa, mutta nyt on paljon tietoa siitä, ettei ole mitään ”vaarallista” tai ”hyvin vaarallista” koronaa. Tohtori Fauci itsekin myönsi aiemmin, että tämä on korkeintaan vakavan flunssan tasoinen!

 6. Jos korona on Marcon mielestä huijaus, niin minkä takia maskista on enemmän haittaa kuin hyötyä? Ei kai maski mitään aiheuta terveelle ihmiselle, korkeintaan vähän hengitys vaikeutuu, ja silmälasit huuruuntuu.

Comments are closed.