Free speech 3 syyskuun, 2020

 

Amerikassa kohua on herättänyt se kaamea tosiasia, että merijalkaväkeä ei ole vielä täysin mädätetty. Nais- ja värikiintiöitä ei nimittäin ole kunnolla noudatettu.

 

Tilastojen mukaan korkeimpien neljän tähden kenraalien joukossa ei ole yhtään mustaa! Naisista, homoista, transuista, vammaisista, yms. nyt puhumattakaan!

 

 

Kaiken lisäksi valkoisilla merijalkaväen neljän tähden kenraaleilla oli otsaa julkaista itsestään yhteiskuva!

 

Eivätkö he ymmärrä kuinka rasistisia he ovat. Yllä olevassa kuvassahan ei ole yhtään mustaa!

 

Kuva suorastaan pursuaa patriarkalistista toksisuutta.

 

 

 

 

 

Lue lisää:

 

Lukija: Vakuuttavat naissotilaat

 

 

 

2 thoughts on “Amerikan merijalkaväki rasistien viimeinen linnake?

  1. Missä kaikki mustat, homot, transut ja naiset ovat? Mielisairaat ovat sentään edustettuina, koska kuvassa on amerikkalaisia täysin sairaita ja psykopaattisia tapauksia. On yleisesti tiedetty fakta, että amerikkalaiset ovat täysin mielenvikainen ja mieliltään sairas, rikollinen kansa.

Comments are closed.