Free speech 3 lokakuun, 2020

 

[Todennäköisyys, että ylikomissaari Jari Taponen tai komissaari Pekka Hätönen tekevät tästä jutusta rikosilmoituksen on 66,66%.]

 

 

Erittäin raasti porilaisen tyttöystävänsä silpomalla murhannut matu on muuttanut nimensä Enkeliksi.

 

Islamistithan uskovat mustiin enkeleihin.

 

Silpomalla viattoman tytön matu vain palveli verenhimoista Allahia ja hänen sairasta profeettaansa.

 

 

Kysymys kuitenkin kuuluu: Miksi Suomen viranomaiset ovat tämänkin hyväksyneet?

 

 

Kuvassa linkki Ilta-Sanomien juttuun

 

 

Vai olisiko joku seurakunnan nainen ehdottanut nimen vaihtamista Enkeliksi?

 

Seurakunnistahan helposti löytyy naisia, jotka ovat kiimassa matuihin. Ja tunnetustihan monet naiset kiihottuvat erityisen paljon murhaajista.

 

 

 

Lue lisää:

Onko enemmistö naisista kiimassa BLM-liikeen mustiin miehiin?

 

 

4 thoughts on “Porin Itäpuiston matumurhaaja onkin musta Enkeli!

  1. Eivätkö valkoiset naiset opi ikinä? Jotkut oppivat, mutta äärimmäisen harva. Sen lisäksi, että nykyiset suomalaiset miehet ovat raukkamaisia pelkureita, millä ihmeellä naiset ja tytöt saadaan herätettyä avointen rajojen, suvakismin ja matujen kiimasta? Voiko naisia edes herättää todellisuuteen?

  2. Joku nainen on kyllä ollut oikein kiimasta märkänä Enkeliin. Missä on kristinuskon mukainen kiimasta pidättäytyminen?

  3. Mitenkäs Marco se lapsen pahoinpitely josta sua syytettiin? Nyt pääsit kuin koira veräjästä mutta ei varmaan ollut ensimmäinen kerta.

  4. syytteet jotka marco tulee saamaan max 1-2vankeutta on dewitille aivan oikein tarkotuksella hankitaan syytteitä sit itketään asiasta.

Comments are closed.