Free speech 3 joulukuun, 2020

 

Eric Clapton on tunnettu itsenäisestä ajattelustaan. Hän ei pokkuroi kenellekään, vaan keskittyy tekemään hyvää musiikkia.

 

Niinpä ei ole ihme, että Clapton vastustaa myös koronahysteriaa.

 

Jopa siinä määrin, että on julkaissut uuden koronahysterian vastaisen laulun yhdessä Van Morrisonin kanssa.

 

 

 

Tämä ei tietysti valtamedialle käynyt.

 

Nyt Clapton on saanut kuulla olevansa rasisti! Eli suvakit ovat siis peruuttamassa eli eliminoimassa julkisuudesta myös Claptonin!

 

On vain ajan kysymys milloin Van Morrisonkin julistetaan rasistiksi.

 

 

Suomessa ei ole samaa ongelmaa, koska Jösse Järvenpää on jo julistettu rasistiksi oikein käräjäoikeuden päätöksellä.

 

Jösse: K niinkuin kusetus

 

Lue lisää:

Professori pitää koronasulkua hyödyttömänä

 

 

 

 

2 thoughts on “Eric Claptonin uusi koronahysterian vastainen laulu rasistinen?!?

  1. Koronakusetukseen osallistuneita tullaan rankaisemaan ilman armoa.

    Terveisiä hommaforumille…

  2. Koronahysteriaa lietsoo media. Todellisuudessa koronaflunssaan on kuollut viisikertaa vähemmän ihmisiä, kun influenssaan vuosittain. Koronaflunssan kuolleisuustilastoja taidetaan jopa liioitella. Jos joku vanhus vaikkapa yskäisee, ennen kuolemaansa, niin hänet taidetaan merkata koronaan kuolleeksi. Ennen jos 80-vuotta vanha keuhkoahtaumapotilas kuoli kun sai flunssan, niin kuolinsyyksi taidettiin laittaa keuhkoahtauma. Sitäpaitsi ainahan vanhukset kuolevat johonkin tautiin, tai sydän pettää. Sitähän vanhuuteen kuleminen tosiasiassa onkin.
    Onko koronahysteian tarkoituksen antaa tappavat rokotteet kansalle? Ehkä jokin rutto, jota vastaan siirtolaiset on rokotettu omissa maissaan. Siirtolaiset eliminoivat he, jotka jäävät henkiin.
    https://puheenvuoro.uusisuomi.fi/mikkoelo/179133-onko-erkon-suku-ollut-suomen-todellinen-hallitsija/
    -Hesari edustaa Erkon suvun mafiaa

Comments are closed.