Marco de Wit 28 joulukuun, 2020

 

Nykyään saat suvakkipiireissä pisteitä, jos olet esiintynyt pornoelokuvissa.

 

Vielä enemmän pisteitä saat, jos olet pedofiili.

 

Eniten pisteitä saat, jos päämääränäsi on olla sekä toimittaja että pedofiilien suosima pieni aasialainen teinipornotähti!

 

 

Niinpä ei ole suuri ihme, että tällaisia haaveita on myös Arkansasin pommi-iskun pääepäillyllä,  Renea Baek Goddardilla.

 

 

Renea myös kertoo olevansa kristinuskoa vihaava ylpeä ”noita”.

 

Hän viestittää aatteestaan aika suorasanaisesti myös paidallaan.

 

 

 

Linkki juttuun

 

 

 

 

 

 

 

 

4 thoughts on “Arkansanin pommi-iskun epäiltynä äärisuvakki teinipornotähti?

  1. Ehkä se suuttui maailmalle kun radioasema ei tehnytkään miljonääriksi ja kolmessa vuodessa kasvatetusta persuksesta
    eivät käyneetkään kaupaksi. Vai eikö elämä ollutkaan tyydyttävää seksualisella puolella? No, mene ja tiedä. Ääri-vasemmiston ajatuksenjuoksu ei normaaleille aukene.

  2. saatanan SIITIN ON KAIKISTA ISOIN.SIITOIMEN HAUDASTA KAIVETTU SIITIN KASVAA 5CM PÄIVÄSSÄ KUTEN ON SAATANAN PROFETIAAN KIRJOITETTU, SITTEN KUN SE ON TORNIN PITUINEN, SAATANA ASTIII MAAN JA ILMAN VÄLILLE JA PERUSTAA HELVETIN KIRKKONSA JA POLTTAA MAAN SUURELLA SIITTIMELLÄ, LIITY MEIHIN TAI TUHOUDU!!

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*