
Amerikan seniilillä valepresidentillä Joe Bidenillä vaikeuksia osallistua keskusteluun.
Valtamedia on aina hyvin loukkaantunut, kun Trump kutsuu Bideniä sleepy Joeksi eli uniseksi Joeksi.
Like those puppy videos where they fall asleep sitting up. pic.twitter.com/UVO97HLnSg
— James Woods (@RealJamesWoods) August 29, 2021
Lue lisää:
On täysin yhdentekevää kuka ameriikan ihmemaata ”johtaa” koska todellista valtaa siellä pitävät juutalaiset.
Trump oli/on samanlainen sätkynukke kun tämä kuvassa nukkuva lastenhaistelija -mitään merkitystä sillä ei kuitenkasn ole kumpi tuossa penkillä notkuu ja onko tyyppi hereillä vai syvässä unessa.
Vain maailmanlaajuinen kansojen nousu itse itsensä ”valituiksi” julistaneita vastaan voi muuttaa tilanteen.
Onhan tämä lastenhaistelija koominen kaveri mutta on syytä muistaa että todellista ja TÄYDELLISTÄ valtaa ameriikan ihmemaassa pitävät juutalaiset. Lopulta on siis täysin yhdentekevää istuuko tuossa penkillä nukkuva Biden vai juutalaisten juoksupojaksi paljastunut Trump.
Vain ja ainoastaan itse itsensä ”valituiksi” julistaneita vastaa nouseva kansa voi muuttaa tilsnteen mutta typerät/itsekeskeiset jenkit eivät tule moiseen koskasn ryhtymään.
Eli pelleily jatkuu…pääpelle vain vaihdetaan välillä ettei näytelmä käy liian tylsäksi.
Naurattaa aina kuinka täydellisen erilaisesti valtamediassa kerrotaan tästä ukkelista verrattuna Trumpiin. Seniilistä kerrotaan joko neutraalisti tai ylistäen kun taas Trumpia haukuttiin ja hänestä juoruiltiin kaikkea aivan joka käänteessä.
— Sleepy Joe
— Walkaway Joe
— Vaxxy Joe
Hes just Medic…tating..