
Monet ovat ihmetelleet miksei Youtubesta poistettu Laiton Lehti panosta enemmän Bitchuteen. Yksinkertaista. Sekin on juutalaisten kaappaama.
Tämä kävi jälleen ilmi, kun Laiton Lehti eilen julkaisi tämän jutun.
Miksei kukaan vaadi totuuskomissiota edes Estonia- tai 9/11-iskun tutkimiseksi?
Jutun lopussa piti olla linkki loistavaan Mossad Job -musiikkivideoon, jota Laiton Lehti on aiemminkin mainostanut esim. tässä jutussa.
Musiikkivideo on kuitenkin kadonnut Bitchutestakin!
Onneksi se löytyy tästä:
Äh. Mitä? Eikö tuossakaan toimi? Jos ei, niin kokeillaan linkkiä tänne:

Esinahattomat ovat joka paikassa juonittelemassa!
Coooooollll
Kova veto!
Tosi laadukasta työtä tuo biisi!
Ihmiset ei kuitenkaan kuuntele sanoja. Tämän jos päräyttäis jossain discossa soimaan niin porukka varmasti jammais sen tahdissa ja olis sitä mieltä että ”tässä on uusi hitti”.
Kansanmurhasta selvinneiden historian ja maailman ymmärtäminen tulevat olemaan hyvin erilaisia. Tämä pelottaa monista juutalaisista koostuvaa
*monista juutalaisista koostuvaa pankkiirieliittiä.
Kyllä tuo video löytyy edelleen Bitchutesta, mutta sen näkee ainoastaan jenkkiproxylla. Kaikki jutkuvastainen materiaali on yleensä samalla lailla käsitelty. Jenkit saa katsoa noita muut ei.
En osaa sanoa miksi noin.