
Kumiluodit tekevät todella pahaa jälkeä, kuten näistä kuvistakin käy ilmi.
Kumiluodit voivat myös tappaa, jos esim. osuvat silmiin. Tämän vuoksi kumiluoteja ei IKINÄ pitäisi ampua summan mutikassa suoraan ihmisjoukkoon. Näin Australian polpo kuitenkin tekee!
Yleensäkin Australian polpo on muuttunut hyvin tyrannimaiseksi. Poliisit ihan rutiininomaisesti ampuvat ja kaasuttavat ihmisiä mitättömistä syistä.
Put your mask on ! It’s for your health ! #victoriapolicestate pic.twitter.com/DfOOCMJFF2
— Andrew Turek (@TurekAndrew) September 23, 2021
En tule koskaan alistumaan poliisille. Poliisi on vihollisemme ja kansanmurhaaja. Laitonta Lehteä lukevat poliisit voivat olla varmoja, että monet poliisit tullaan tuomitsemaan vallankumouksen jälkeen erittäin ankarasti. Voitte olla siitä varmoja! Nyt teitä vielä naurattaa, mutta tuomiot alkavat lopulta.
Riippuu tietysti kuinka läheltä ne on ammuttu. Nuo montut ja havat on ammuttu todella läheltä. Kumiluodeissa käytetään pienempää ruutimäärää koska samalla ruutimäärällä kumi ei juuri joustaisi. Mutta että takoitus on tuottaa sen verran kipua että kohde lamaantuu kivusta. Eli, paljon enemmän kuin korkkipyssy. Ja otsanahkahan on käytännössä tosi ohut ja siinä sijaitsee paljon verisuonia, joten jos siihen tulee haava niin sanonta ”verta tulee kuin härän kurkusta” on kuvaava.
No, ei muuta kuin jääkiekko suojat paidan alle ja uusiks riviin.
Eikö meilläkin ole se oma joku kumisilmä jari vai mikä se nyt oli?
Näitä Marcoliinin poliisi vastaisia frendejä. Oli joo.
Australiassa WEF:läiset ministerit kuten meilläkin jotka ottavat käskyt suoraan psykopaatti Schwabilta. Jokainen perustuslakia noudattava turvallisuusalan (poliisi, armeija tms.) työntekijä ei voi suostua tottelemaan tuollaisia käskyjä, ne ovat laittomia vaikka kuinka tulisivat meidän rikolliselta hallitukselta.