Korona kultti sulkee myös pienet lapset vankilaan.
—
Liittyen Laittoman Lehden erinomaiseen raportointiin ja tilannekatsaukseen siitä miten poliisi, media ym kohtelevat ekokapina terroristeja silkkihansikkain. Laiton Lehti täysin oikeassa. Ja nyt mädätyksessä laitettu raskas vaihde päälle. Terroristien tukija Iltasanomat kritisoi että mielenosoittajia olisi kohdeltu liian kovaa! Kusi lainehtii YLE-HS-IS-IL mediapoolissa.
Merkittävää tässä linjauksessa on, että Saksan presidentti sanoo näin ja on siten ryhtynyt puolustamaan natseja, siirtynyt natsien puolelle.
Korona kultti sulkee myös pienet lapset vankilaan.
—
Liittyen Laittoman Lehden erinomaiseen raportointiin ja tilannekatsaukseen siitä miten poliisi, media ym kohtelevat ekokapina terroristeja silkkihansikkain. Laiton Lehti täysin oikeassa. Ja nyt mädätyksessä laitettu raskas vaihde päälle. Terroristien tukija Iltasanomat kritisoi että mielenosoittajia olisi kohdeltu liian kovaa! Kusi lainehtii YLE-HS-IS-IL mediapoolissa.
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000008323059.html
Terrorihyökkäys kouluun USA:ssa: Oppilas kieltäytyi rokotuksesta, koulu lock-down’iin kahdeksi tunniksi. Oppilas pidätettiin väkivaltaisesti ja pidettiin aloillaan poliisin tuloon asti.
– A Wyoming high school student refused to wear a mask, so police locked down the entire school and arrested her
– Nyt oppilas väittää, että laki suojelee häntä.
Hunter Biden’in rahakone: Printtaamalla rahaa. 75’000 dollaria / sivu.
– Prints of Hunter Biden’s artwork reportedly sell for $75K each; Rep. Devin Nunes: ‘The whole thing is outrageous. The American people know it.’
Onneksi toiminta on täysin laillista. Ostajina ovat luonnollisesti henkilöt, jotka haluavat ostaa poliittisia päätöksiä Bidenin mafialta.
Hillary Clintonilla oli toisenlainen laillinen tapa ansaita rahaa.
– Hänellä oli tili arvopaperivälittäjällä.
– Tilin kautta käytiin jatkuvaa hypernopeaa kauppaa. Satoja tuhansia, ellei miljoonia edestakaisia kauppoja päivässä.
– Nollasummapeliä.
– Välittäjän tietokone oli ohjelmoitu siten, että kaikki voittoon päätyneet kaupat ohjautuivat Clintonin tilille ja tappioon päätyneet lahjuksen antajan tilille.
– https://www.youtube.com/watch?v=_QAKz_cxTlQ
Virallinen Saksa tukee natseja!
Saksan presidentti: Ukrainaan hyökänneet ja joukkomurhaan syyllistyneet natsit olivat itse tuon kansanmurhan uhreja (vaikka säilyivätkin hengissä).
– Ukraine – Frank-Walter Steinmeier rewrites the history of the Babi Yar massacre and makes the perpetrators look like victims
Merkittävää tässä linjauksessa on, että Saksan presidentti sanoo näin ja on siten ryhtynyt puolustamaan natseja, siirtynyt natsien puolelle.
– Kyse täytyy olla muutoksesta Saksan viralliseen politiikkaan.
– Onkohan koronalla sormensa pelissä: Uusi Maailmanjärjestys vaatii eugeniikan ja natsipolitiikan omaksumista.
– Milloin Suomessa käännytään tähän uuteen uskoon?
– Milloin Suomi lähtee Leningradin valloitukseen yhdessä natsien kanssa?
– Onko Suomen rooli ottaa Murmansk hallintaan yhdessä Norjan kanssa?
Onko Aasia siirtymässä Musk’n, Bezos’n ja Buffett’n leiriin?
– Mukesh Ambani joins Musk, Bezos, and Buffett in club of world’s richest
Valkoinen mies lyö mustan kanveesiin. Yleisö hurraa.
https://twitter.com/WORLDSTAR/status/1447061533947793411
WHO puhuu rodunjalostuksen puolesta!
– The WHO Recommends Genetic Manipulation and Gene Editing of Humans «To Promote Public Health»
– to promote public health
– on 12 July 2021
Aiheeseen liittyvää samalta sivustolta
– The Dangers of Human Gene Editing
Jos kommentoin näin aamuisin, saavat linkit ehkä enemmän lukijoita.
– Eilinen kuva on menneen talven lumia.
Tuli vähän sähläystä, kun kehitin tätä «linkkivihje skriptiä». Sen formaatti on tämä:
1) Clickbait. Suomenkielinen selite linkin aiheeseen
2) Itse linkin otsikko, joka johtaa sivulle. Lyhyt selite linkin sisältöön näkyy, kun laittaa kursorin linkin päälle.
3) Omat ajatukset ja kommentit aiheeseen.
Tuo kolmoskohta vielä mietityttää. Pitäisikö jotenkin omat kommentit ja mielipiteet erottaa suorista lainauksista sivustolle (jotka saattavat puolestaan olla kommentoijan itse kääntämiä)?
– Miten?
Joka tapauksessa vastuu on klikkaajalla.
– Onneksi Laittoman Lehden lukijat ovat valistunutta porukkaa, jotka osaavat ajatelle itsekin ja erottavat propagandan totuudesta!