
[Todennäköisyys, että valtakunnanvainoaja nostaa tästäkin jutusta syytteen on yli 80%. Lähdeviitteet eivät nimittäin auta, vaan saavat polpon entistä enemmän raivoihinsa.]
Ainoana mediana Laiton Lehti ja sen sisarjulkaisu Holy Crusade News ovat yksityiskohtaisesti kertoneet miten Rothschild-pankkiirisuvun johtamat sionistit puolustavat heitä rahoittavaa U$Sraelin rahakonetta eli vähimmäisvarantopankkijärjestelmää/FEDiä toisaalta Naton ja Israelin sotakoneella/tiedustelupalveluilla ja toisaalta nationalismia tuhoavalla kulttuurimarxismilla.
Sionisteille on siis erittäin tärkeää levittää länsimaissa kulttuurimarxismia, koska muuten nationalistiset kansat kieltäytyisivät globalismista ja ylläpitämästä sionisteja rahoittavaa rahakonetta kansainvälisillä pankkituilla. Ovelasti sionistit kuitenkin vastustavat kulttuurimarxismia OMASSA maassaan Israelissa samalla, kun kannattavat sen levittämistä muihin maihin, joko täysillä (esim. USA:n demokraatit) tai puolittain (uuskonservatiivit, esim. RINOt ja persut). (Vain harva juutalainen on kannattanut aitoa konservatismia eli paleolibertarismia. Yhtenä esimerkkeinä kuitenkin Laittoman Lehden professorisankarit Ralph Raico ja Murray Rothbard.)
Sodat ja kulttuurimarxismi ovat siis pitkälti saman sionistisen kolikon kaksi puolta.
Rothschildit Ukrainan sodan takana? Sionistit ja natsit Naton liittolaisia??
Mutta miten sionistien on ylipäätään ollut mahdollista mädättää valkoista kulttuuria? Eikö evoluutiopsykologiakin todista kuinka kaikki naisista homoihin ihan geneettiselläkin tasolla ymmärtävät valkoisten heteromiesten olevan luonnollisia johtajia? Itse asiassa evoluutio on tehnyt varsinkin naisista luonnollisia patriarkaatin kannattajia. Tämän takia naiset automaattisesti haluavat ja suorastaan metsästävät voimakkaita, älykkäitä ja sosiaalisesti mahtavia miehiä. Pehmeitä, syrjäytyneitä, reppanoita, tyhmiä, sosiaalisesti kömpelöitä, heikkoja ja lyhyitä miehiä naiset halveksivat automaattisesti vähintäänkin alapäällään.
Patriarkaatti on geneettisesti luonnollista, koska feministigeenejä omaavat naiset tuhoutuivat kivikaudella hyvin nopeasti. Vain ne naiset säilyivät, jotka kunnioittivat alfoja ja olivat hyviä lasten hoitajia ja tiimipelaajia. Tämän takia naiset kiihottuvat ja haluavat parisuhteeseen vain todellisten miesten kanssa.
Kaksi asiaa on kuitenkin muuttunut:
1. Luonnonvalinnan katoaminen on degeneroinut varsinkin valkoiset ihmiset
Tohtori Dutton: Idiocracy-elokuva liian optimistinen. Romahdus jo muutamassa vuosikymmenessä!
2. Sionistit ovat luoneet vähemmistökoalition
Sionistit auttoivat luomaan nykyaikaisen Amerikan demokraattipuolueen keräämällä sinne kaikki vähemmistöt aina feministeistä värillisiin, seksuaalivähemmistöihin ja maahanmuuttajiin. Näin sionistit ovat saaneet suuren poliittisen vallan varsinkin, kun pystyivät myös osittain ottamaan republikaanipuolueen haltuunsa uuskonservatismin kautta.
Saman vallankaappauksen sionistit ovat Amerikan sotilaallisen ja kulttuurisen imperialismin avulla tehneet myös Länsi-Euroopassa. Eli mädättäneet kaikki länsimaat kulttuurimarxismilla.
Sionistien tekemästä läntisen sotakoneen kaappauksesta kertovat professorit Waltz ja Mearsheimer kirjassaan Israel Lobby. Sionistien tekemästä läntisen kulttuurin kaappauksesta puolestaan kertoo professori Kevin MacDonald kirjassaan Culture of Critique.
Kaksinaismoralismi vai suvaitsevaisuus
Sionisteilla on siis valtava kaksinaismoralismi. Toisaalta sionistit levittävät äärinationalismia Israelissa ja toisaalta kulttuurimarxismia muissa maissa, jotta nämä heikentyvät eivätkä pysty uhkaamaan sen enempää juutalaisia kuin heitä rahoittavaa rahakonetta.
Kaksinaismoralismi ei kuitenkaan selitä kaikkea. Monet juutalaiset ovat ihan tosissaan ”suvaitsevaisia” ainakin tietyllä tavalla. Juutalaisessa kulttuurissa on nimittäin ihan oikeasti paljon enemmän rodullista suvaitsevaisuutta. Ovathan juutalaiset sekakansa. Tosin eugenistinen, mutta silti sekakansa, jolla on sekä germaanisia että negridisiä rotupiirteitä sinisistä silmistä käkkäriin hiuksiin.
Juutalaisessa kulttuurissa on myös suhteellisen paljon seksuaalista ”vapautta”. Lisäksi Talmudissa on jopa pedofiilisia kohtia. Juutalaiset ovat myös pitkälle dominoineet pornografiaa ja nykyaikaistakin pornoteollisuutta. Juutalaiset ovat aina kauhistuneet monia kristillisiä arvoja pitäen niitä ”tiukkapipoisina”.
Lisäksi varsinkin liberaaliin juutalaiseen kulttuuriin kuuluu hyvin ”vapaa” abortti eli voit tappaa jopa yli puoli vuotiaan sikiön.
Juutalaiset ovatkin olleet pitkälle rahoittamassa ja perustamassa ensimmäisiä suuria feministisiä järjestöjä ja saivat niiden agendaan myös abortin kannattamisen.
Satanistista aborttirituaalia kannattavat femakot sekoamassa Amerikassa!
Alla olevassa videossa raskaana oleva juutalainen nainen selittää kuinka vapaa abortti kuuluu juutalaisuuteen. Nainen on jopa kirjoittanut vatsaansa: Ei vielä ihminen.
"There you have it!" pic.twitter.com/eZhZeF0qO9
— Linda (@linda_771) June 29, 2022
Niinpä ei ole ihme, että juutalaiset ovat pitkälti olleet abortin laillistamisen takana. Tämä on ollut juutalaisille helppoa, koska suuri osa Amerikan lakimiehistä ja tuomareista on juutalaisia. Korkeimmassa oikeudessa jopa kolmannes tuomareista on ollut juutalaisia. Siis vaikka juutalaisia on Amerikassa vain noin 2 prosenttia!
Kristityt ovat kuitenkin nyt saaneet abortin kiellettyä monissa Amerikan osavaltioissa. Osittain tämä oli reaktio feministien äärimmäisiin kannanottoihin. Feministijärjestöt kannattavat nykyään täysin vapaata aborttia eli jopa 6-9 kuukauteen asti.
Abortin kieltäminen on johtanut siihen, että USA:n liittovaltio on alkanut natisemaan liitoksistaan. Jos liittovaltio hajoaa, niin myös valtaeliitin rahakone katoaa.
Pelastaako äärisuvakkituomarin kuolema miljoonia lapsia? Vapaus ja maailmanrauha!
Monet juutalaiset ovat tästä kaikesta niin raivoissaan, että pitävät abortin eli satanististen ihmisuhrien vastustamista antisemitisminä!
Tässä ei mene pitkään niin abortin vastustamisesta, eli satanismin vastustamisesta tehdään rikollista ja sinua aletaan vainoamaan satanismin vastustamisesta. Ei kun hupsista, näinhän jo tehdään!
Kaikki valkoiset yläluokkaan kuuluvat ovat rikollisia mädättäjiä, sekä kansansa ja valkoisen rodun pettureita. Kertokaa yksikin valkoinen ”älykkö” joka ei ole! Ei heitä ole! Valkoisista ”älyköistä” ei ole mitään hyötyä tavallisille ihmisille, vaan pelkkää haittaa meille!
Suomalaiset naiset ovat kuitenkin lähes kaikki geneettisesti feministisiä satanisteja, kaikkein pahinta saastaa mitä jopa valkoisista naisista löytyy. Suomalaiset tulivat vasta metsistä, mutta tästä huolimatta monet suomalaiset naiset ovat kaikkein kuvottavinta ja vastenmielisintä saastaa mitä ikinä löytyy. Luonnonvalinnan loppuminenkaan ei siis ole tekosyy miksi useimmat suomalaiset naiset ovat pelkkää oksettavaa, kuvottavaa ja vastenmielistä saastaa, joilla on huonot ja virheelliset geenit.
Suomalaiset naiset ovat kaikkein materialistisinta ja uskottominta valkoista saastaa mitä löytyy. Tämä näkyy tieteellisesti jopa tilastoista. Suomalainen nainen ottaa kaikkein todennäköisimmin avioeron suomalaisesta miehestä.
Mitä paremmin kohtelet naista, sitä pahempi narttu hän on ja sitä vähemmän hän arvostaa sinua ja sitoutuu sinuun, varsinkin suomalaiset naiset. Lopettakaa miehet se suomalaisten naisten nuoleskelu ja heille nöyristely. He vain halveksivat teitä hyvästä kohtelusta ja sylkevät teidän päälle. Eivät he arvosta sitä, että kohtelette heitä hyvin, vaan he haluavat paskaa kohtelua ja kovaa kuria.
Parempi kuitenkin olla lisääntymättä suomalaisten lehmien kanssa ja lisäämättä heidän huonoja geenejään. Maailma on täynnä valkoisia naisia joilla on paljon paremmat geenit.
Huh huh. Hyvä kun Laiton Lehti kertoi totuuden. Israel on usein mädätyksen ja hulluuden keskus. Niin usein sieltä on lähtenyt monenlainen perversio, valheet ja hulluudet.
Israelilaiset ovat siirtyneet taas palvelemaan ********, tuota valheiden ja petosten kuningasta sekä mammonan kultaista vasikkaa. Koko maailma seuraa heitä.
> koska muuten nationalistiset kansat
> kieltäytyisivät globalismista ja
> ylläpitämästä sionisteja rahoittavaa
> rahakonetta kansainvälisillä pankkituilla
Pankkitukeakin enemmän vääristävä mekanismi ja modernin siirtomaaisännyyden perusta on globaali reservivaluutta.
– Dollari-reserviin sitoutuneet valtiot luovuttavat tuotteensa ulkomaille keinotekoisesti manipuloiduilla hinnoilla.
Ruplan nousu on käytännön esimerkki siitä, mitä tapahtuu, jos jokin valtio eroaa reservivaluuttajärjestelmästä:
– Sen oma valuutta pyrkii hakeutumaan «luonnolliseen arvoonsa».
– Onko tuo luonnollinen arvo sitten ostopariteetti vai mikä sitä ei dollarijärjestelmään perustuva taloustiede «osaa selittää» eikä asiaa tutkita virallisen tieteen piirissä.
– Asian tietämisellä olisi kuitenkin arvoa, jos aikoo menestyä kolmannen maailmansodan jälkeisessä maailmassa.
> Abortion is kosher
Abortion is halal
Juutalainen nainen selittää videolla kuinka hänen mukaansa juutalaisten oppien mukaan vauvasta tulee ihminen vasta ensimmäisten henkäysten myötä ja naisen mukaan tätä ennen vauva on vain osa häntä, ikään kuin raaja, mutta ei kuitenkaan ihminen.
Ihan paska ja sairas ajatus. Vastustan. Ei kuulu suomalaiseen kulttuuriin.
Kaikki oudot js sairaat ajatukset tulevat samasta sylttytehtaasta.
Kiitos paljastuksista. Juutalaisuutta pitääkin vastustaa kaikissa sen sairaissa muodoissa.
> Not yet a human
Ongelma siitä, milloin ihminen on ihminen, on ikivanha. Suomalaiset keskustelivat paljon, noin sata vuotta sitten, siitä voiko ottaa vastaan kasteen, lapsikasteesta.
– Vastustajien mielestä lapsi ei ole vielä ihminen, joka voisi tietoisella päätöksellä tulla uskoon, saada kasteen ja pelastua.
– Tällainen uskonsuunta elää edelleen ja on voimissaan joissakin kirkkokunnissa.
> Juutalaiset ovat myös pitkälle
> dominoineet pornografiaa ja
> nykyaikaistakin pornoteollisuutta
Juutalainen osaa haistaa, missä valta piilee.
– Valta ja moraali ovat saman asian kaksi ääripäätä.
Jos taas mennään historiassa taakse päin, juutalaiset olivat ne, jotka sallivat koron ottamisen,
– tuon valkoisen kulttuurin halveksiman syntisen tavan.
Eikö tänä päivänä juuri valkoinen kulttuuri pidäkin pornoa, pedofiliaa ja vastaavia ******** ilmiöitä syntinä ja siten kiellettynä.
– Tuleeko ihmisten ja ihmisgeenien manipuloinnista se väline, jonka avulla ihmiskunta alistetaan herrakansan alle,
– samalla tavalla kuin tänä päivänä alistetaan rahan avulla?
Jos valta on tähän asti perustunut rahan haltuun ottamiseen
– (siten, että kansalaisilta kielletään rahan valmistaminen,)
– niin perustuuko «uuden uljaan maailman» valta ihmisen haltuun ottamiseen jo silloin, kun se on sikiönä äitinsä kohdussa,
– jonka luonnollinen ulkonen ilmentymä on, että lapsen hankkiminen sallitaan vain valtiolle,
– joka puolestaan myy kansalaisille lisenssejä raskaaksi tulemiseen, siis valtio käyttää hyväkseen omia kansalaisiaan tuottaakseen sopivan määrän oikean laatuisia uusia ihmisiä omaa käyttöä varten.
– Ilmastolisenssi pelastaa maailman.
Bill Gates on testannut neekereillä kauko-ohjattavaa rokotetta ja patentoinutkin sen, siis synnytyslisenssiä, joka aktivoi tai deaktivoi ehkäisyn käyttäen kehon ulkoista sähköistä signaalia, esimerkiksi kännykkäkoodia.
Kauko-ohjattavasta ehkäisystä tulee vain yksi uusi verotuksen muoto vanhojen rinnalle.
– Moni on valmis tinkimään henkilökohtaisesta elintasosta ja jopa elämästä, lapsen hyväksi (ja moni ei).
– Kansa hyväksyy sen, kun valtio vastavuoroisesti takaa lapselle «riittävät resurssit» elämää varten.
– Vain nälkä, kärsimys ja kuolema odottaa luvattomasti synnytettyjä «metsän lapsia».
Mikäs se kaikkivaltias valtio on sinun teoriassa? Eikös se muodostu valtion organisaatiosta. Jo nyt ihmiset ovat valtiolle alisteisia valtiolle lakien kautta. Valtamedia pitää huolen ihmisten mielen ja ajatusten säätelystä.
Ihmisillä ei ole vapaata tahtoa kun he ovat luovuttaneet sen valtiolle. Kehdosta hautaan valtio määrittelee mitä se antaa ja mitä se vaatii vastapalkaksi. Ei sitä tulla erikseen keneltäkään kysymään, mitä sinä haluat. Oletus on että yksilö tekee kuten laki määrää. Vaihtoehtos ei ole.
Kaljamaha.
Ja kuka perkelf tuonkin feministin pani raskaaksi? Näitä aivovammaisi munanseisottajia, jotka työntävät pikkumulkkunsa mihin tahansa reikään, näyttää riittävän. Missä kova kuri ja kotikasvatus?
Sosiaalinen pisteytys taitaa sittenkin olla ratkaisu. Idiootit saisivat olla keskenään eivätkä haittaisi kunnon ihmisten mielenrauhaa.
Munanseisottajat eri leireihin ja pilluntarjoajat eri leireihin. Alkaa jo tämä nykyinen yliseksualisointi ärsyttämään pikkuhiljaa.
Missä on aseksuaalien oikeudet? Kaikki porno ja eri suuntautumisten mainostaminen boikottiin ja heti!
Tästä artikkelista jos mistä pistävät Marcon loppuelämäksi vankilaan ja leireille.
Tämä artikkeli sai minut hyvin vihaiseksi.
”Tapa juutalainen päivässä!” Niinkö juutalainen lutka juuri sanoi!?!!
Esinahka irti. Hyvä maarco että ********* aina viäain enemmän juttua kaiken ***** **** ja juuri oy wey goyim
Ja taas on de wittupää sitä mieltä, että valtion tulee saada säännellä laajasti ihmisten elämää ja henkilökohtaisia päätöksiä. Sitähän abortin vastustaminen on. #sananvapaus